PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: project
he: פרוייקט

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: no
he: לא

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: URI
he: כתובת URI
