PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: project
hu: projekt

en: Project
hu: Projekt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Delete configuration
hu: Beállítások törlése

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: no
hu: nem

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: YES
hu: IGEN

en: Internationalization
hu: Nemzetköziesítés

en: Done.
hu: Kész.
