PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: no
is: nei

en: E-mail address
is: Netfang
