PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай
