PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: no
mn: үгүй

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Internationalization
mn: Олон хэлтэй болгох нь
