PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: no
nl: nee

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: YES
nl: JA

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Done.
nl: Voltooid.

en: Credentials
nl: Referenties
