PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
