PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
