PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Cancel
de: Abbrechen

en: project
de: Projekt

en: Project
de: Projekt

en: Edit
de: Bearbeiten

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Password
de: Passwort

en: Delete configuration
de: Konfiguration löschen

en: Save
de: Speichern

en: no
de: Nein

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: YES
de: JA

en: Internationalization
de: Internationalisierung

en: About
de: Über

en: Done.
de: Erledigt.

en: Credentials
de: Zugangsdaten

en: Times used
de: Male eingelöst

en: Are you sure you want to delete the PoolParty Taxonomy Manager configuration "%title"?
de: Möchten Sie die PoolParty-Taxonomie-Manager-Konfiguration %title wirklich löschen?
