PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: no
hy: ոչ

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն
