PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Done.
kn: ಆಯಿತು.

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
