PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: project
mr: प्रकल्प

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Delete configuration
mr: संरचना मिटावा

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता
