PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Project
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: no
oc: non

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: YES
oc: ÒC

en: Internationalization
oc: Gestion multilingüa

en: About
oc: A prepaus
