PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: project
pl: projekt

en: Project
pl: Projekt

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: no
pl: nie

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: YES
pl: TAK

en: Internationalization
pl: Internacjonalizacja

en: About
pl: O stronie

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Times used
pl: Użyto razy
