PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Delete configuration
el: Διαγραφή διευθέτησης

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: no
el: όχι

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: About
el: Περί
