PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: no
eu: ez

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: YES
eu: BAI

en: Internationalization
eu: Nazioartekotzea

en: About
eu: (r)i buruz
