PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: project
ja: プロジェクト

en: Project
ja: プロジェクト

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Delete configuration
ja: 設定を削除

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: no
ja: いいえ

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Internationalization
ja: 国際化

en: About
ja: アバウト

en: Credentials
ja: 資格情報
