PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: no
ka: არა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი
