PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: no
ro: nu

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: YES
ro: DA

en: URI
ro: URL

en: About
ro: Despre
