PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: None
bo: མེད།

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག

en: The e-mail address %email is already taken.
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་སྔོན་དུ་སྤྱད་ཟིན།
