PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:

en: The e-mail address %email is already taken.
hy: %email Էլ. փոստի հասցեն արդեն զբաղված է:
