PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Enable
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: The e-mail address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail が有効ではありません。

en: The e-mail address %email is already taken.
ja: メールアドレス %email はすでに登録されています。
