PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი
