PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enable
km: បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: The e-mail address %email is already taken.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %email ​ត្រូវ​បាន​ទទួល​យក​រួច​ហើយ​ ។
