PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: The e-mail address %email is already taken.
kn: %email ಎಂಬ ವಿಳಾಸವು ಈಗಾಗಲೇ ಬಳಸಲ್ಪಡುತ್ತಿದೆ.
