PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Enable
lt: Įjungti

en: None
lt: Joks

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.
