PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र
