PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Enable
ro: Activare

en: None
ro: Nimic

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.
