PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Enable
ru: Включить

en: None
ru: Нет

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: The e-mail address %mail is not valid.
ru: Адрес электронной почты %mail некорректен.

en: The e-mail address %email is already taken.
ru: Адрес e-mail %email уже занят.

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: Not connected
ru: Не подключено

en: Manage own connected accounts
ru: Управление собственными подключёнными учётными записями

en: Connected accounts
ru: Подключённые учётные записи
