PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Time zone
sq: Zona orare

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.

en: The e-mail address %email is already taken.
sq: Adresa e-mail %email është përdorur njëherë.
