PixelPin OpenID Connect (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: None
ug: يوق

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى
