PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Enable
ar: تفعيل

en: None
ar: لا شيء

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: The e-mail address %email is already taken.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مستخدم بالفعل.
