PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enable
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।
