PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Enable
cs: Zapnout

en: None
cs: Žádné

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.
