PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Enable
da: Aktivér

en: None
da: Ingen

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Client ID
da: Klient ID

en: The e-mail address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ugyldig.

en: The e-mail address %email is already taken.
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug.
