PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: The e-mail address %email is already taken.
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη καταχωρημένη.
