PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: None
fi: Ei mitään

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.
