PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Enable
he: הפעלה

en: None
he: ללא

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.
