PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: None
hu: Nincs

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.
