PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Enable
it: Abilita

en: None
it: Nessuno

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: The e-mail address %mail is not valid.
it: L'indirizzo e-mail %mail non è valido.

en: The e-mail address %email is already taken.
it: L'indirizzo e-mail %email è già in uso.
