PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enable
ku: چالاککردن

en: None
ku: هیچ

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.
