PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Enable
pt: Habilitar

en: None
pt: Nenhum

en: Configuration saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: The e-mail address %mail is not valid.
pt: O e-mail %mail não é válido.

en: The e-mail address %email is already taken.
pt: O endereço de e-mail %email já está em uso.
