PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง
