PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: None
tr: Hiçbiri

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: The e-mail address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: The e-mail address %email is already taken.
tr: %email e-mail adresi zaten kullanımda.
