PixelPin OpenID Connect (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enable
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: The e-mail address %mail is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử %mail không hợp lệ.

en: The e-mail address %email is already taken.
vi: Địa chỉ thư điện tử %email đã được dùng.
