PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Enable
et: Luba

en: None
et: Puudub

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.
