PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Status
hi: अवस्था

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: The e-mail address %mail is not valid.
hi: आपने लिखा हुआ ईमेल पता %mail ठीक नहीं है।
