PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: None
jv: Nihil

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: The e-mail address %email is already taken.
jv: Alamat e-mail %email uwis ana sing nganggo.
