PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Enable
pl: Włącz

en: None
pl: Brak

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.
