PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Enable
sv: Aktivera

en: None
sv: Ingen

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Client ID
sv: Klient ID

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %email används redan.

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
